Холонбуир, Дорнод: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{coord|47|55|34|N|112|57|42|E|display=title|region:MN_type:city_source:GNS-enwiki}}
{{Mongolia-geo-stub}}
 
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
{{Mongolia-geo-stub}}
 
[[en:Khölönbuir, Dornod]]
941.847

уредувања