Разлика помеѓу преработките на „Хајашиева патека“

Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: nds:Hayashi-Lien)
с (Бот: козметички промени)
 
== Референци ==
* {{цитирано списание
| last = Hayashi
| first = C.
| date = 1961
}}
* {{цитирано списание
| volume = 4
| issue = 1
941.847

уредувања