Разлика помеѓу преработките на „Франтишек Вацлав Мареш“

с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
 
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Виенски универзитет]]
[[Категорија:Чешки македонисти]]
941.847

уредувања