Разлика помеѓу преработките на „Франсоа Купрен“

с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: ca:François Couperin)
с (Бот: козметички промени)
 
{{DEFAULTSORT:Купрен, Франсоа}}
 
[[Категорија:Парижани]]
[[Категорија:Барокни композитори]]
941.847

уредувања