Разлика помеѓу преработките на „Филипик Вардан“

с
Бот: козметички промени
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
с (Бот: козметички промени)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за личност
| име=Филипик Вардан<br />
| портрет=Solidus-Philippicus-sb1447.3.jpg
| опис=Солид на Филипик
941.847

уредувања