Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: eu:Tolosa (Okzitania))
с (Бот: козметички промени)
 
{{Префектури на регионите во Франција}}
 
[[Категорија:Градови во Франција]]
[[Категорија:Франција]]
941.847

уредувања