Разлика помеѓу преработките на „Температура на самозапалување“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
[[da:Selvantændelsestemperatur]]
[[de:Zündtemperatur]]
[[fi:Itsesyttymislämpötila]]
[[fr:Point d’auto-inflammation]]
[[id:Temperatur autosulutan]]
[[sk:Teplota vznietenia]]
[[sl:Temperatura samovžiga]]
[[fi:Itsesyttymislämpötila]]
[[sv:Självantändning#Självantändningspunkt]]
[[uk:Температура самозаймання]]
941.847

уредувања