Разлика помеѓу преработките на „Тамил Наду“

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: or:ତାମିଲନାଡୁ)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Индија}}
{{Link FA|de}}
 
[[Категорија:Индија]]
[[Категорија:Индиски држави]]
 
{{Link FA|de}}
 
[[ace:Tamil Nadu]]
941.847

уредувања