Разлика помеѓу преработките на „Сирак“

Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: war:Ilo)
с (Бот: козметички промени)
== Наводи ==
{{reflist}}
 
 
 
 
[[Категорија:Човеков развој]]
941.847

уредувања