Ѕвездено време: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ru:Звёздное время; козметички промени)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Време}}
 
 
[[Категорија:Временски единици]]
941.847

уредувања