Рејнато Пуно: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ceb:Rey Puno)
с (Бот: козметички промени)
 
{{DEFAULTSORT:Пуно, Рејнато}}
 
[[Категорија:Филипински политичари]]
 
941.847

уредувања