Разлика помеѓу преработките на „Млади и неуморни“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Телевизисказа телевизиска емисија
| show_name = Млади и неуморни| image = [[Податотека:Theyoungandtherestlesslogo.jpg|250px]]
| network = [[CBS]]
941.847

уредувања