Разлика помеѓу преработките на „Медиум (ТВ серија)“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија
с (Бот Додава: zh:靈媒緝凶)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија)
{{Инфокутија Телевизисказа телевизиска емисија
|show_name = Медиум
|image = [[Податотека:Medium intro.jpg|250п]]
941.847

уредувања