Разлика помеѓу преработките на „Пријатели (ТВ серија)“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија
с (Бот Додава: bn:ফ্রেন্ডস)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Телевизисказа телевизиска емисија |
| show_name = Пријатели
| image = [[Податотека:FRIENDS.png|250п]]
941.847

уредувања