Разлика помеѓу преработките на „Процес“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
[[de:Prozess]]
[[en:Process]]
[[es:Proceso]]
[[eo:Proceso]]
[[es:Proceso]]
[[fi:Prosessi]]
[[fr:Processus]]
[[he:תהליך]]
[[gl:Proceso]]
[[he:תהליך]]
[[id:Proses]]
[[ja:プロセス]]
941.847

уредувања