Разлика помеѓу преработките на „Манифестации по повод Младотурската револуција“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Филм
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Филм)
{{Текст од МИФЦ}}
 
{{Инфокутија Филмза филм
| name = Манифестации по повод Младотурската револуција
| image = Младотурската револуција 1.jpg
941.847

уредувања