Разлика помеѓу преработките на „Пензенска Област“

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: ace:Oblast Penza)
с (Бот: козметички промени)
! colspan="2" align=center bgcolor="#FFDEAD" |Пензенска област
|-
| style="vertical-align: middle;" |[[СликаПодатотека:Flag of Penza Oblast.png|200п|Знаме на Пензенската област]]
| style="vertical-align: middle;" | [[СликаПодатотека:Coat of Arms of Penza oblast.png|100п|Грб на Пензенската област]]
|-
! colspan="2" align="center" | =[[СликаПодатотека:Map of Russia - Penza Oblast (2008-03).svg|220п|Пензенска во Русија]]
|-
|+<font size="+1">'''Приволшки федерален округ во Русија '''</font>
941.847

уредувања