Магента: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ms:Magenta
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: eo:Malva)
с (Бот Додава: ms:Magenta)
[[ko:마젠타]]
[[lb:Magenta]]
[[ms:Magenta]]
[[nl:Magenta (kleur)]]
[[no:Magenta]]
86.434

уредувања