Разлика помеѓу преработките на „Папа Григориј XII“

Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: vi:Giáo hoàng Grêgôriô XII)
с (Бот: козметички промени)
{{Infobox Pope |
English name = Gregorius XII |
image = [[СликаПодатотека:Gregory XII.jpg|180п]]|
birth_name = Анџело Корер |
term_start = [[30 ноември]] [[1406]]|
941.847

уредувања