Разлика помеѓу преработките на „Оцетна киселина“

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Отстрането уредувањето на 77.29.157.90 (разговор), вратено на последната верзија на Xqbot)
с (Бот: козметички промени)
 
<references/>
<!--Интервики врски -->
 
[[Категорија: Органски соединенија]]
 
 
<!--Интервики врски -->
 
[[af:Asynsuur]]
941.847

уредувања