Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Film
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Film)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за филм
{{Infobox Film
| name = Нема земја за старци <br />(No Country for Old Man)
| image = NCFOMr.jpg
941.847

уредувања