Разлика помеѓу преработките на „Монти Пајтон и Светиот грал“

с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Film
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Film)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за филм |
{{Infobox Film |
name = Монти Пајтон и Светиот Грал |
image = monty python and the holy grail 2001 release movie poster.jpg |
941.847

уредувања