Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер
с (Категорија:Родени во 1984 година)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Фудбалерза фудбалер
| име = Пер Мертезакер
| слика = [[Податотека:Per mertesacker.jpg|250px]]
941.847

уредувања