Разлика помеѓу преработките на „Иван V (Русија)“

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за монарх
{{Infobox Monarch
| name = Иван V
| title ='''Цар на цела Русија'''
941.847

уредувања