Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch
с (Категорија:Починати во 1610 година)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch)
{| align=right <!-- {{lts|Infobox_Monarc
}} this is 280 px wide --->
| {{Инфокутија за монарх
| {{Infobox_Monarch
| name =Анри IV
| title =Крал на Франција и Навара
941.847

уредувања