Фердинанд II (Арагон): Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Монарх
с (Категорија:Родени во 1452 година)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Монарх)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Монархза монарх
| name =Фердинанд II
| title = Крал на Арагон, Крал на Кастилја и Леон
941.847

уредувања