Разлика помеѓу преработките на „Прва фудбалска лига на Македонија 2007/2008“

с
Бот Менува: it:Prva Liga macedone 2007-2008
с (Бот Менува: en:2007–08 Macedonian Prva Liga; козметички промени)
с (Бот Менува: it:Prva Liga macedone 2007-2008)
[[en:2007–08 Macedonian Prva Liga]]
[[fr:Championnat de Macédoine de football 2007-2008]]
[[it:CampionatoPrva di calcioLiga macedone 2007-2008]]
[[pl:Prwa liga macedońska (2007/2008)]]
[[sr:Прва лига Македоније у фудбалу 2007/08.]]
6.013

уредувања