Никос Захаријадис: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
 
{{DEFAULTSORT:Захаријадис, Никос}}
 
[[Категорија:Грчки комунисти|З]]
 
941.847

уредувања