Разлика помеѓу преработките на „Нефтида“

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: az:Neftis)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Египетски божества}}
 
[[Категорија:Египетска митологија]]
 
941.847

уредувања