Атанас Вангелов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Writer
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Writer)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија за писател
{{Infobox Writer
| name = Атанас Вангелов
| caption =
941.847

уредувања