Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: it:Lingue anatoliche
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: it:Lingue anatoliche)
[[gl:Linguas anatolias]]
[[he:שפות אנטוליות]]
[[it:Lingue anatoliche]]
[[ko:아나톨리아어파]]
[[la:Linguae Anatolicae]]
1.273

уредувања