Разлика помеѓу преработките на „Денис Мењшов“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Велосипедист
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Велосипедист)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Велосипедистза велосипедист
|име = Денис Меншов
|слика = Denis Menchov 2.jpg
941.847

уредувања