Разлика помеѓу преработките на „Лојане“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
{{Мак-никулец}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Селаза село во Република Македонија|
| слика мапа=
| име=Лојане
941.847

уредувања