Разлика помеѓу преработките на „Мерилин Монро“

Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија актер/ка
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија актер/ка)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија актер/каза глумец
| bgcolour = silver
| name = Мерилин Монро
941.847

уредувања