Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Линч“

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија актер/ка
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија актер/ка)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија актер/каза глумец
| name = Дејвид Кит Линч
| image = DAVID LYNCH (CannesPhotocall).jpg
941.847

уредувања