Разлика помеѓу преработките на „Џуд Ло“

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox actor
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox actor)
{{Инфокутија за глумец
{{Infobox actor
|name= Џуд Ло <br /> Jude Law
|image =Jude_Law_at_TIFF1.jpg
941.847

уредувања