Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox actor
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Категорија:Родени во 1962 година)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox actor)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија за глумец
{{Infobox actor
| image = Jodie Foster.4785.jpg
| caption = На премиерата на ''[[Храбриот (филм од 2007)|Храбриот]]'', 2007
941.847

уредувања