Руперт Гринт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox actor; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Категорија:Родени во 1988 година)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox actor; козметички промени)
{{Инфокутија за глумец
{{Infobox actor
| name = Руперт Гринт<br /> ''Rupert Grint''
| image = Rupert Grint.jpg
 
{{DEFAULTSORT:Гринт, Руперт}}
 
[[Категорија:Родени во 1988 година]]
 
941.847

уредувања