Ерик Дејн: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox actor
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox actor)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за глумец
{{Infobox actor
| name = Ерик Дејн
| birthname = Ерик Вилијам Дејн
941.847

уредувања