Пастрово: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени
Ред 1:
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Селаза село во Егејска Македонија|
| слика мапа=
| име= Пасрево
Ред 24:
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Културни и природни знаменитости ==
Ред 32:
== Личности ==
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
941.847

уредувања