Краништа: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија)
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Селаза село во Егејска Македонија|
| слика мапа=
| име= Крапица
941.847

уредувања