Разлика помеѓу преработките на „Долно Дреново“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија за села во Пиринска Македонија
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија за села во Пиринска Македонија)
 
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија за селасело во Пиринска Македонија|
| слика мапа=
| име=Долно Дреново
941.847

уредувања