Ново Село (Лагадинско): Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Селаза село во Егејска Македонија|
| слика мапа=
| име=Ени Ќој
941.847

уредувања