Шаховски самоучител: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Книга
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Книга)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Книгаза книга
| name = Шаховски самоучител
| title_orig = Шахматный самоучитель
941.847

уредувања