Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Book
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Book)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија за книга
{{Infobox Book
| name = Илјада деветстотини осумдесет и четврта
| title_orig = ''Nineteen Eighty-Four (1984)''
941.847

уредувања