Разлика помеѓу преработките на „На Запад ништо ново“

с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Book
с (Бот Менува: eo:En okcidento nenio nova; козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Book)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за книга
{{Infobox Book
| name = На Запад ништо ново
| title_orig = Im Westen nichts Neues
941.847

уредувања