Разлика помеѓу преработките на „Јудеоирачки арапски јазик“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Јазикза јазик
|име= Јудео-ирачки арапски јазик
|изворноиме= يهودية عراقية (لهجة)
941.847

уредувања