Разлика помеѓу преработките на „Кангџијаски јазик“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Јазикза јазик
|име= Кангџијаски јазик
|изворноиме= 康家语
941.847

уредувања