Разлика помеѓу преработките на „Негидалски јазик“

Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик
с (Бот Додава: fr:Negidale)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Јазикза јазик
|име= Негидалски јазик
|изворноиме=
941.847

уредувања