Разлика помеѓу преработките на „Тракиски јазик“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик
с (Бот Менува: an:Idioma tracio)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Јазикза јазик
|име=Тракиски
|изворноиме=
941.847

уредувања